Dzisiaj jest 21 10 2018, 6:32

Givenchy Dahlia Noir EdT

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Givenchy Dahlia Noir EdT

Post9 01 2012, 23:56

Givenchy po lansowaniu klasycznej Dahlia Noir teraz przystępuje do lżej, wiosenno-letniej pracy nad klasykiem. Owocem jest Dahlia Noir w wersji wody toaletowej. Niedługo więcej szczegółów.

Obrazek
Awatar użytkownika

honeyxbunnyy

Uczeń Maga

Re: Givenchy Dahlia Noir EdT

Post10 01 2012, 5:55

oj ciekawa jestem samej wersji edp, ponoc przypomina dzieciecy puder :roll: :roll: Pudry wielbie, ale z tego co widzialam dostalo sie dahlii po uszach (nutach) za brak trwałosci i nijakosc ;( a ufałam ze bedzie sukces marki givenchy a tu klapa bo nie ma ich w pl ;/
Awatar użytkownika

Gwiazdka72

Uczeń Maga

Post10 01 2012, 20:23

honeyxbunnyy pisze:oj ciekawa jestem samej wersji edp, ponoc przypomina dzieciecy puder :roll: :roll: Pudry wielbie, ale z tego co widzialam dostalo sie dahlii po uszach (nutach) za brak trwałosci i nijakosc ;( a ufałam ze bedzie sukces marki givenchy a tu klapa bo nie ma ich w pl ;/

Miałam Dahlię EDP i szybciutko puściłam w świat po pachniała mi cmentarnymi kwiatami i trupem. Nie dało rady jej znieść, niestety a taka byłam pewna, że mi się spodoba sądząc po nutach...Mega rozczarowanie.
Beauty comes from within
Awatar użytkownika

honeyxbunnyy

Uczeń Maga

Post10 01 2012, 21:17

moze cos w tym jest.... jedna allegrowiczka sprzedawala kiedys za 100zl (kupowala za 200) pisala ze podobny do l'instant magic... kurcze skreca mnie :roll: :mrgreen: ciekawska jestem bardzo ;D
Awatar użytkownika

MałaMi

Wróżka/Wróżek ;)

Post13 03 2012, 12:37

Gwiazdka72 pisze:
honeyxbunnyy pisze:oj ciekawa jestem samej wersji edp, ponoc przypomina dzieciecy puder :roll: :roll: Pudry wielbie, ale z tego co widzialam dostalo sie dahlii po uszach (nutach) za brak trwałosci i nijakosc ;( a ufałam ze bedzie sukces marki givenchy a tu klapa bo nie ma ich w pl ;/

Miałam Dahlię EDP i szybciutko puściłam w świat po pachniała mi cmentarnymi kwiatami i trupem. Nie dało rady jej znieść, niestety a taka byłam pewna, że mi się spodoba sądząc po nutach...Mega rozczarowanie.

A ja jestem posiadaczką Dahli (właśnie od Gwiazdki72) i będę bronić tego zapachu :D Mam go teraz na sobie. Psikałam się nim 5 godzin temu i nadal go czuję :mrgreen: I żadnych cmentarnych kwiatków w DAHLII nie ma :lol: Osobiście polecam osobom lubiącym pudrowe a zarazem cięższe klimaty !!!!

A co do trupów to "polecam" WOMANITY Thierry Muglera. Trauma na 100 lat GWARANTOWANA !!! :evil:
Awatar użytkownika

Gwiazdka72

Uczeń Maga

Post13 03 2012, 12:47

A może by się tak paniusia przywitała w stosownym wątku? ;) :lol:
Beauty comes from within
Awatar użytkownika

MałaMi

Wróżka/Wróżek ;)

Post13 03 2012, 12:48

Gwiazdka72 pisze:A może by się tak paniusia przywitała w stosownym wątku? ;) :lol:

O kurcze.... Bardzo przepraszam :lol: Że ja tak bez kultury i w ogóle :lol: :lol: :lol: WITAM wszystkich serdecznie a szczególnie Ciebie Gwiazdko :mrgreen:
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post21 08 2012, 17:57

Givenchy Dahlia Noir EdP wcale nietrwałe nie są. Są pudrowe, chemiczne i mocno paczulowe w końcówce. Ilością plastiku zabijają, ale baza jest więcej niż w porządku. O motywie Dalii się już nie będę powtarzał. Szkoda słów. Moja opinia trochę bardziej rozbudowana: Givenchy Dahlia Noir.

Wróć do Zapowiedzi perfum