Dzisiaj jest 21 04 2018, 5:09

Wasza ulubiona róża w perfumach

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

marialisa

Uczeń Maga

Re: Wasza ublubiona róża w perfumach

Post5 01 2012, 20:14

Róża woskowa w słynnym akordzie francuskim (w duecie z jaśminem) - w Piątce (w edp po kilku godzinach się wysładza i staje się gorąca niczym w Loukhoum!), Arpege, Miss Dior. W Joy Patou róży jeszcze nie wąchałam ale już niedługo :)
Awatar użytkownika

Magdalena

Uczeń Maga

Post10 05 2012, 22:57

Najlepsza jak dla mnie w Voleur de Roses l'Artisan.
Jako nastolatka uwilbiałam YR Pur Desir - Rose - przestali produkować :(
*~*~*~* 1 million roses is the right number *~*~*~*
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post13 05 2012, 10:44

Magdalena pisze:Najlepsza jak dla mnie w Voleur de Roses l'Artisan.
Jako nastolatka uwilbiałam YR Pur Desir - Rose - przestali produkować :(

Oj, Voleur to faktycznie piękna róża. Ale chodzą słuchy, że mają ją też wycofywać, bo nie sprzedaje się za dobrze.

Voleur de Roses należy do mojej ulubionej rodziny różanych zapachów - takich trochę mrocznych, trochę dymnych, może nawet ziemistych.
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post13 05 2012, 11:20

A ja kocham różę bługarską i tą jak narazie znalazłam tylko tutaj

Oriflame, Petal Quartz EDP , jak dla mnie bomba...czysta róża z odrobina kwasku bez jakiś mocnych podtekstów!
Awatar użytkownika

Magdalena

Uczeń Maga

Post13 05 2012, 12:11

Marcin Budzyk pisze:Oj, Voleur to faktycznie piękna róża. Ale chodzą słuchy, że mają ją też wycofywać, bo nie sprzedaje się za dobrze.

O tylko nie to! :(
A ja zbieram i zbieram na własną butelkę, bo mam tylko próbki i tak jakoś jadę...
Czy wiesz może, gdzie można je kupić za mniej niż 440 zł/100 ml. (cena w Q)??? Szukam po aukcjach, ale nic z tego...

Marcin Budzyk pisze:Voleur de Roses należy do mojej ulubionej rodziny różanych zapachów - takich trochę mrocznych, trochę dymnych, może nawet ziemistych.

Oczywista oczywistość :) Właśnie takie są "jedynie słuszne" ;)
Kocham róże, ale tylko takie, pudrowych nie mogę znieść. Np. tej samej firmy Drole de Rose jest dla mnie absolutnie stracony.
Mam Anglomanię, to trochę bardziej w "moim" kierunku, ale jednak ten puder...

Planuję wypróbować w najbliższym czasie Rose Absolue YR, trzeba szukać alternatyw jak widać...

Lily

Wróżka/Wróżek ;)

Post13 05 2012, 13:00

Osobom lubiacym szypry moze spodoba sie l'Eau de Chloé,kupilam ja wczoraj i "jeszcze " mi sie nie znudzila,mam probke Rose Ikebana Hermesa i podziwiam wyjatkowa krystalicznosc,szkoda ze przez to pewnie taka nijaka i na mnie wyjatkowo nietrwala. Natomiast Moment de Bonheur YR wg mnie sa wiecej niz dobre :)
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post13 05 2012, 21:03

Lily pisze:Osobom lubiacym szypry moze spodoba sie l'Eau de Chloé,kupilam ja wczoraj i "jeszcze " mi sie nie znudzila,mam probke Rose Ikebana Hermesa i podziwiam wyjatkowa krystalicznosc,szkoda ze przez to pewnie taka nijaka i na mnie wyjatkowo nietrwala. Natomiast Moment de Bonheur YR wg mnie sa wiecej niz dobre :)

L'Eau de Chloe to genialny zapach. Wciąż nie mam czasu na napisanie recki.

Magdalena pisze:Oczywista oczywistość :) Właśnie takie są "jedynie słuszne" ;)
Kocham róże, ale tylko takie, pudrowych nie mogę znieść. Np. tej samej firmy Drole de Rose jest dla mnie absolutnie stracony.
Mam Anglomanię, to trochę bardziej w "moim" kierunku, ale jednak ten puder...

Planuję wypróbować w najbliższym czasie Rose Absolue YR, trzeba szukać alternatyw jak widać...

A znasz Hippie Rose Heeleya i Eau d Italie Paestum Rose. W moim odczuciu róża to jednak z nielicznych nut, których najlepszy wybór jest w GaliLu. Jeszcze Rose Noir Byredo i Portrait of a Lady Malle'a. Wszystkie raczej z tych ciemnych i bez pudru.
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post14 05 2012, 7:24

róża bułgarska*
Awatar użytkownika

Magdalena

Uczeń Maga

Post14 05 2012, 10:01

Marcin, nie znam tych zapachów, ale chętnie poznam. Trzeba się wybrać w końcu do Galilu.. Dzięki!
Znalazłam na ich stronie jeszcze Incense Rose Tauera, to też podobne klimaty?
A słynny Costes? :)

Smerfetko - ja różę bułgarską pozdrawiam serdecznie, ale... z daleka ;) Olejek z drewnianej buteleczki wąchany w dzieciństwie u babci pozostawił traumatyczne wspomnienia :D
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post16 05 2012, 23:30

Magdalena pisze:Marcin, nie znam tych zapachów, ale chętnie poznam. Trzeba się wybrać w końcu do Galilu.. Dzięki!
Znalazłam na ich stronie jeszcze Incense Rose Tauera, to też podobne klimaty?
A słynny Costes? :)

Smerfetko - ja różę bułgarską pozdrawiam serdecznie, ale... z daleka ;) Olejek z drewnianej buteleczki wąchany w dzieciństwie u babci pozostawił traumatyczne wspomnienia :D

Incense Rose to dziwny zapach. Przesadzony moim zdaniem.

Costes... Costes to ideał róży ciemnej, dymnej i cielesnej. Jestem w nim zakochany od lat.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Perfumy — forum główne