Dzisiaj jest 17 02 2018, 20:42

Pytania & odpowiedzi na temat zapachów!!!

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Pytania & odpowiedzi na temat zapachów!!!

Post1 01 2012, 11:39

Może na tym wątku pytajmy,odpowiadajmy na temat interesujących nas zapachów...sama mam tysiące pytań, może ktoś zna odpowiedź:) :)

Moje pierwsze pytanie,czy ktoś zna ten zapach i może coś na jego temat powiedziec od siebie???
Załączniki
perla.jpg
perla.jpg (42.09 KiB) Przeglądany 10546 razy
Awatar użytkownika

Gwiazdka72

Uczeń Maga

Re: PYTANIA & ODPOWIEDZI NA TEMAT ZAPACHÓW!!!

Post1 01 2012, 13:05

Fajnie, że założyłaś ten wątek, bo faktycznie nie miałam koncepcji gdzie wpisywać takie pytania :) Niestety co do zapachu nie jestem w stanie Ci pomóc, bo go nie znam.
Beauty comes from within
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post1 01 2012, 13:19

;) Spoko jak się wyleczą z kaca :lol: może ktoś coś napisze, już dawno myślałam o takim wątku, później czytając kto o co pyta i z czym to się je ,łatwiej namierzac swój ideał 8-) 8-) Zawsze można coś podglądnąc :)
Awatar użytkownika

marialisa

Uczeń Maga

Post1 01 2012, 13:20

Ttak niech no zbiore mysli nazywam sie chyba... jak to bylo? Nie ważne
Mó szanowny slubny tego używa i doprowadza do czarnej rozpaczy, bo sie tym oblewa, mimo że damskie. A rozpacz dlatego, bo nie lubie paczuli! A tam tego tony i jeszcze trochę, oprócz tego róża i pieprz, dużo pieprzu. I koniec. Jak to lubiłam na początku, teraz mi sie żygac od tego chce, to znaczy wogóle mi sie chce, ale to inny temat. Kurde musze konczyć, bo kac mnie dobija :evil:
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post1 01 2012, 13:26

:lol: no ładnie tylko patrzecj ak mój zacznie mi się psikac moim Angel la rose :o Może wezmę jedynie 1 ml na niucha :shock: żeby nie pachniec jak facet!!!
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post1 01 2012, 14:02

Jako że zaczynam poszukiwania nowych doznań ,szperam po internecie i wpadło mi w oko coś takiego na odlewkach niszowych...szkoda bo maja tam mały wybór jeszcze:)

Ale opis brzmi smakowicie...

opinie o produkcie;
Pistachio Ganache to prawdziwy olfaktoryczny prezent dla wszystkich wielbicieli słodkości, a szczególnie czekolady.

Woń delikatnie uprażonych orzechów pistacjowych pięknie łączy się z bogatym zapachem mlecznej czekolady, tworząc niezwykle kuszącą mieszankę. Po chwili pojawia się aromat lawendowego miodu, który dodaje kompozycji nieco zaskakującej, subtelnej goryczki. Odrobina jaśminu nadaje lekkości i zabezpiecza przed totalnym zasłodzeniem.

To bardzo wyszukany i niewiarygodnie smakowity deser dla prawdziwych koneserów.
Załączniki
pistacje.jpg
pistacje.jpg (56.09 KiB) Przeglądany 10533 razy
Awatar użytkownika

Gwiazdka72

Uczeń Maga

Post1 01 2012, 19:46

Czy ktoś może coś napisać o Cinema YSL?
Beauty comes from within
Awatar użytkownika

Gwiazdka72

Uczeń Maga

Post1 01 2012, 19:52

smerfetka pisze:Jako że zaczynam poszukiwania nowych doznań ,szperam po internecie i wpadło mi w oko coś takiego na odlewkach niszowych...szkoda bo maja tam mały wybór jeszcze:)

opinie o produkcie;
Pistachio Ganache to prawdziwy olfaktoryczny prezent dla wszystkich wielbicieli słodkości, a szczególnie czekolady.

Woń delikatnie uprażonych orzechów pistacjowych pięknie łączy się z bogatym zapachem mlecznej czekolady, tworząc niezwykle kuszącą mieszankę. Po chwili pojawia się aromat lawendowego miodu, który dodaje kompozycji nieco zaskakującej, subtelnej goryczki. Odrobina jaśminu nadaje lekkości i zabezpiecza przed totalnym zasłodzeniem.

Nie wiem jakie ceny są u nas ale na luckystent cena jest przystępna i zapach ma dobre recenzje na fragrantice :)
http://www.luckyscent.com/shop/section/ ... nache.html
Beauty comes from within
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post1 01 2012, 20:14

:) Gwiazdko nie umiem zbyt bajkowo pisać na temat zapachów, ale dla mnie Cinema to poprostu wielki świat, i mistrzostwo zapachu!!! Ale ile nosów tyle opini!!! :) I pewnie nie każdemu się podoba, radzę przetestować!
Awatar użytkownika

angel

Uczeń Maga

Post2 01 2012, 9:23

smerfetka pisze:Jako że zaczynam poszukiwania nowych doznań ,szperam po internecie i wpadło mi w oko coś takiego na odlewkach niszowych...szkoda bo maja tam mały wybór jeszcze:)

opinie o produkcie;

też mi to wpadło i w oko i się zastanawiam, odlewki się do odwyku nie liczą,no nie ;)
Codziennie rano budzę się piękniejsza, ale dziś to już k**** przesadziłam
Następna

Wróć do Perfumy — forum główne