Dzisiaj jest 21 06 2018, 11:28

O avonowskich zapachach dyskusja ogólna.

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

honeyxbunnyy

Uczeń Maga

O avonowskich zapachach dyskusja ogólna.

Post27 11 2011, 9:26

no coz... avon ma spoooro niewypałow ale nie brak osob ktore lubia ich zapachy to jest fakt :)
mega trwale sa today tommorow always (takie okragle), pachna fajnie jak na avon, trudno mi je okreslic ale bardzo kobiecy otulajacy zapach. sama mam treselle mystique i nie wiem czemu kojarza mi sie z gucci by gucci edp (tylko nie zlinczujcie mnie!) jeszcze podobaja mi sie eternal magic ale sa nietrwale ;(

diggerowa: pozwoliłam sobie wydzielić kilka postów z Nuit do nowego tematu - zapraszam do dyskusji na temat perfum Avon. wszelakiej maści! ;)
Awatar użytkownika

diggerowa

Uczeń Maga

Re: Avon, Nuit de Christian Lacroix (for Women)

Post27 11 2011, 10:35

O, właśnie pisząc tego posta patrzę na należące do mojej macochy Eternal Magic ;) Ładny zapach, trochę irysowy, jakaś wariacja na temat Hypnose. Ale co do trwałości, to racja - po godzinie, dwóch zostaje już tylko wspomnienie zapachu ;)
Awatar użytkownika

honeyxbunnyy

Uczeń Maga

Post27 11 2011, 20:40

A znasz moze (lub ktos inny) today tommorow always gold? kurcze ponoc sa super, ale juz dostepne jedynie na all.
Awatar użytkownika

diggerowa

Uczeń Maga

Post16 03 2012, 14:19

Wybacz, dopiero dziś zauważyłam tego posta :D niestety, nie znam.

Za to noszę sobie dziś Absynthe & Nuit. & Nuit, najlepiej się zapowiadający, z całej trójki avonowsko-lacroixowej jednak najsłabszy. Będzie zresztą recenzja niebawem. Niemniej cała trójkę uważam za wyjątkowo udaną & zamawiam na razie na pewno dwa flakony. W tej firmie nigdy nie było & nie będzie nic lepszego.

ewla

Wróżka/Wróżek ;)

Post16 03 2012, 14:40

Nuit de Christian Lacroix wąchałam 3 razy (na sobie) i bardzo mi się podobał. Jako, że żaden zapach Avonu nigdy mi się nie spodobał nawet odrobinę, to stchórzyłam i nie kupiłam. Nie uwierzyłam w swój gust, bałam się tej avonowskiej aury, które roztaczają wokół siebie niektóre moje znajome, wciskając mi na siłę te ich katalogi.
Nie odnajduję się jakoś w tej formie sprzedaży, nie podoba mi się że ktoś mnie do czegoś namawia i z zasady mówię NIE.
Potem zapach chodził za mną i żałowałam bardzo.... .

Nuit de Christian Lacroix widziałam gdzieś w necie w jakiejś popularnej perfumerii (nie związanej z Avonem).
Zapach bardzo ładny, ta tuberoza bardzo udana. Trwałość zła - ale ja jestem przyzwyczajona do zapachów min. 8-godzinnych.....

Natomiast absynt Christian Lacroix omal mnie nie udusił. Tam jest jakiś tytoń czy cóś, co spowodowało atak niepokoju, drżenia rąk i nieposkromioną ochotę pociągnąć coś głębszego.... Czy to jest noszalne?
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post17 03 2012, 9:47

Ten na mnie pachniała min 12 h i dłużej...polecam na jesienno zimowe dni,waniliowo goryczkowate cudeńko!Trwałosć zabójcza, bardzo chwalony przez otoczenie, jak nie Avon!!! :ugeek: :ugeek:
Załączniki
avon-cosmetics-tomorrow-woda-perfumowana-50ml_0_b.jpg
avon-cosmetics-tomorrow-woda-perfumowana-50ml_0_b.jpg (11.54 KiB) Przeglądany 10738 razy
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Re: O avonowskich zapachach dyskusja ogólna.

Post20 03 2012, 11:47

A ja niedługo będę miał próbę Extraordinary. :) :) :) W końcu będę mógł porządnie ocenić tę legendę. :)
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post20 03 2012, 18:38

:lol: myślałam że ja zrobię ci niespodziankę...wysyłając próbaska, tylko coś długo lecą domnie :? Mam nadzieję że dostaniesz świeżą wersję inaczej szlag trafił obiektywną opinię...!!! :evil: Jak wyczujesz czekoladkę i grejfruta jest oki ;)
Awatar użytkownika

honeyxbunnyy

Uczeń Maga

Post20 03 2012, 18:58

Kto wielbi Gucia edp brazowego (gucci by gucci) polecam Treselle mystique ;) identyko zapach ;)
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post20 03 2012, 21:25

smerfetka pisze::lol: myślałam że ja zrobię ci niespodziankę...wysyłając próbaska, tylko coś długo lecą domnie :? Mam nadzieję że dostaniesz świeżą wersję inaczej szlag trafił obiektywną opinię...!!! :evil: Jak wyczujesz czekoladkę i grejfruta jest oki ;)

No Gwiazdka mi zaproponowała, więc szkoda odmówić. :) Już nie mogę się doczekać. :)
Następna

Wróć do Perfumy — forum główne