Dzisiaj jest 24 02 2018, 1:02

O avonowskich zapachach dyskusja ogólna.

• Autor
  • Wiadomość

annali

Uczeń Maga

Re: O avonowskich zapachach dyskusja ogólna.

Post13 09 2012, 17:20

Soie rouge- ciezkie ,specyficzne napewno wyrozniajace sie wsrod zapachow avonu, bardzo trwale.Nie potrafie dobrze opisac zapachow... :( co ciekawe jakis czas temu zamowilam probki ze luckyscent min. L`artisana Timbuktu-i to byl dokladnie zapachowy sobowtor soie rouge(jak na moj nos oczywiscie).mialam nawet o tym napisac na forum ... :D
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post4 10 2012, 16:17

marialisa pisze:Dla mnie ich baza jest plastikowa albo foliowa, kto woli;)
Rzucam pytanie odnośnie starszych Avonów, może ktos pamięta nastepujące zapachy:
Soie Rouge,
Charisma
Women on Earth
Eau Givree
Occur!
Elegance
Tasha
Millennia
Rare Rubies
Timeless

O matko, nie znam żadnego z tych zapachów. To dopiero nisza. :)
A tym Soie Rouge podobnym do Timbuktu jestem zaintrygowany. Ale nie dziwi mnie to. Kiedyś zapachy Avonu i Ori były lepsze z tego, co wąchałem i czytałem na forach. Szkoda, że teraz przerzucili się na masówkę.
Awatar użytkownika

marialisa

Uczeń Maga

Post5 10 2012, 17:29

O Soie Rouge przeczytałam na zagramonicznym bardzo forum, że to podobne do Agenta Provocateura klasycznego (ale gorsze). Agenta lubię bardzo i posiadam, więc za te cenę (vide ebay) nie pragnę SR.
A propos Elegance, Timeless i Eau Givree - przetestowałam i na razie pięknie dziękuję. Tasha to jak na razie jedyny zapach Avon który mi jako tako podszedł. Timeless trzeba przemianować w "cichy koszmar" (szeptem: śmierdzi naftaliną) :?
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post5 10 2012, 18:38

Ja chodź jestem wielbicielką kilerów , mnie Tasha rzuciła o ścianę! :lol: To jest matka chrzestna kilerów -Kilerzyca nr 1!!!!
Poprzednia

Wróć do Perfumy — forum główne