Dzisiaj jest 21 04 2018, 5:07

Nasze ostatnie testy i wrażenia z nich.

• Autor
  • Wiadomość

mariangela

Wróżka/Wróżek ;)

Re: Nasze ostatnie testy i wrażenia z nich.

Post10 01 2013, 18:27

.
Ostatnio zmieniony 25 02 2013, 20:55 przez mariangela, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post12 01 2013, 12:32

Czy ktos może wydac opinie na tematt Madness Choparda? Do czego poodbny itp itd? 8-)
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post24 01 2013, 18:27

nIE WIEM JAKA BĘDZIE OPINIA Marcina osoby , która się zna bardziej odemnie ale mi się nawet ten Avon Sensuelle podoba. To całkiem przyjemne pachnidłełko, takie lekkie, zwiewne i cielesne JAK SATYNOWY BALSAM DO CIALA...w sam raz do pracy żeby współpracownik nie dostał Globusa jak w przypadku siły rażenia Kenzo czu Edenu:) Myślalam że będzie gorzej...
Awatar użytkownika

Magdalena

Uczeń Maga

Post2 03 2013, 0:57

Gwiazdka72 pisze:
diggerowa pisze:Obrazek

dzięki Gwiazdce (jeszcze raz moje najserdeczniejsze ukłony) wiszę gdzieś pomiędzy ziemią, a niebem...matko, unikałam przez całe życie D&G jak ognia, więc w końcu jedno z ich dzieł przypełzło do mnie.

powiem krótko: soczyste pomarańcze zanurzone w gorzkiej czekoladzie z dodatkiem chili. idę na miasto. nie przepuszczę okazji do zabicia TAKIM zapachem! :mrgreen:

Cieszę się, że sprawiłam Ci przyjemność i wprawiłam w taką ekstazę. Do mnie dzisiaj przyszła 100 ml tego zapachu i też chodzę i pieję z zachwytu.
Zrobić coś takiego z takich nut:
-czerwony pieprz, ambrette;
-irys, róża, hibiskus;
-paczuli, nuty orientalne, piżmo;
to mistrzostwo świata!
Ja z kolei na początku czuję ciasteczka serowe posypane grubym cukrem i wanilią. Takie bardzo świeże, coś obłędnego! Dalej jest ciągle ciepło, puchato i słodko. Nie sądziłam, że kiedyś zapach tego tandemu wzbudzi we mnie taki entuzjazm. Zdecydowanie dla fanek gourmand :)

Dziewczyny, a o jakim zapachu D&G mówicie?? Bo ślinka mi cieknie, a obrazek wcięło i nie wiem... Do nut nic znanego mi nie pasuje!
*~*~*~* 1 million roses is the right number *~*~*~*
Awatar użytkownika

KAKUNIA

Wróżka/Wróżek ;)

Post2 03 2013, 13:51

Madziu! myślę, że chodzi o Dolce & Gabbana 14 La Temperance. :)

Ziu

Wróżka/Wróżek ;)

Post6 04 2013, 11:46

Givenchy - Pi. Będąc na dziale męskim i szukając zapachu dla znajomego, sięgnęłam po Pi tylko i wyłącznie ze względu na nazwę, która mnie rozbawiła :) i jakież to było zaskoczenie jak się okazało, że to genialny zapach, który ląduje na mojej liście 'must have'. Co prawda boję się troszkę, że ta wanilia i wszystko co jej towarzyszy, może na dłuższą metę dusić i męczyć, ale używanie go sporadycznie to będzie czysta przyjemność.
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post7 04 2013, 16:10

A za mną chodzi Michał Szulc , wiem że Marcin go skrytykował za brak kreatywności, ale biorąc pod uwagę że ceny DK. BC sięgają już nawet 600 zł :o byłoby to fajnym zastępstwem 8-)
Awatar użytkownika

diggerowa

Uczeń Maga

Post25 04 2013, 21:05

Rihanna, Nude - bardzo ciekawy zapach, słodki, trwały, z przyjemną dla nosa, kremową nutą. Coraz bardziej mnie te perfumy od Ryśki biorą :oops:
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post1 05 2013, 10:16

Dzięki gestowi i uprzejmości perfumerii Missala, dostałam próbki różnych zapachów patchouli i jedna perełkę nad perłami a zwie się AMOUAGE -EPIC WOMAN,,,O MAJ GOT CO TO ZA ZAPACH!
nA POCZĄTKU WYDAWAŁ MI SIĘ ZA LEKKI, ZA PRZEJRZYSTY,ALE JAK ZACZĄ SIĘ ROZWIJĄĆ,,,A TRWAŁOŚĆ ludzie po całym dniu noszenia go, wykapałam się porządnie i nadal go czułam!!!

Moja euforia opadła dopiero jak zobaczyłam cenę za 100 ml 990 zł za 50 800 zł...:( Kupię próbkę i zatrzymam na specjalne okazje!!! POLECAM PRZYNAJMNIEJ TESTY:)

Jak potestuje paczulę dam znać , na razie tylko Montale wydaje się znośny:)
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post7 05 2013, 16:02

Dzisiaj potestowałam trochę zapachów , ale tlko dwa ujęły moje serce...

1-Lancome, La Vie Est Belle

2-Nowość Yves Rocher -NEROLI

oba piękne, a neroli taki jaki szukałam , gdyż ten lutensa jest dla mnie pzresłodzony , zbyt gęsty a z yves rocher bardziej przejrzysty i lekki..:)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Perfumy — forum główne