Strona 1 z 1

Zapach dla zmęczonych ludzi

PostZamieszczono: 16 10 2012, 23:00
autor: Marcin Budzyk
Mam mały problem i pytanie. Jakich perfum używacie, żeby dodać sobie energii. Używacie w ogóle zapachów, kiedy jesteście bardzo zmęczone? Czy wolicie wtedy pozostać bezwonne? Czy zauważyłyście wpływ zmęczenie na postrzeganie Waszych ulubionych perfum przez Wasze nosy?

Ostatnio jedna osoba mnie zapytała o perfumy dla człowieka wiecznie zmęczonego. :) Pytanie mnie trochę zaskoczyło.

Re: Zapach dla zmęczonych ludzi

PostZamieszczono: 17 10 2012, 7:07
autor: smerfetka
Oczywiście że tak, przynajmniej ja takich używam! Kiedys firma Oriflame miałe świetne zapachy dodajace energi był cytrusowy i taki w czerwonym flakonie oba pod nazwą aromactis czy jakos tak,,,przecudowne każdy psik był kopem na przynajmniej 3h! Na mnie działa wszystko co ma cytrusy, bądż zielsko, trawę w składzie...pobudza i dodaje sił! ;) Polecam tej osobie Yves Rocher serię cytrusową...genialna!

Re: Zapach dla zmęczonych ludzi

PostZamieszczono: 17 10 2012, 13:08
autor: jola3311
Gdy jestem zmęczona używam zapachu, który "dyscyplinuje" mnie, taki który jest inny od tych używanych na codzień. Kiedyś takim "stawiaczem na nogi" był Kenzo Pour Home. Wiem że to zapach dla mężczyzn, uwielbiałam go kiedyś (lata 90) bo teraz to zupełnie inny zapach.

Re: Zapach dla zmęczonych ludzi

PostZamieszczono: 17 10 2012, 20:09
autor: Magdalena
Delikatne cytrusy z zieloną herbatą - Versense Versace

Re: Zapach dla zmęczonych ludzi

PostZamieszczono: 30 10 2012, 15:29
autor: diggerowa
wszystko zależy od tego, o jakim rodzaju zmęczenia mówimy. jeśli to zmęczenie-chandra, rozdrażnienie, to wolę wziąć pachnącą (koniecznie lawendową ;) ) kąpiel & nie stosować perfum. zapalić delikatne kadzidełko...

jeśli zmęczenie ma związek z intensywnie spędzonym dniem, a wieczór wciąż wymaga bycia na nogach, to nic mi tak nie dodaje energii jak Insolence EDT od Guerlain. ja wiem, że to zapach mocno kwiatowy, ale mnie tak kopie w tyłek, że wszystko bym zrobiła ;)

natomiast, gdy zwyczajnie jestem nieco zmęczona życiem & potrzebuję chwili oddechu, to tylko Shiseido Zen. & medytacja ;)

Re: Zapach dla zmęczonych ludzi

PostZamieszczono: 4 02 2013, 14:55
autor: Blue_Sky
Zależy jaki zapach na ciebie działa, mnie zawsze pobudzają cytrusy. Kocham takie kompozycje, lekkie i świeże, od razu chce się żyć!

Re: Zapach dla zmęczonych ludzi

PostZamieszczono: 24 02 2013, 2:19
autor: Magdalena
Mnie ostatnio bardzo pobudziły oraz ożywiły 8-) cytrusy w Eau de Guerlain, polecam.