Dzisiaj jest 19 08 2018, 16:06

Zakupowe Szaleństwa

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Magdalena

Uczeń Maga

Re: Zakupowe Szaleństwa

Post24 02 2013, 19:11

Ja należę do stronnictwa tych, co uważają, że wersja Shiseido była lepsza ;) W wersji Lutensa czegoś mi brakuje!
*~*~*~* 1 million roses is the right number *~*~*~*
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post24 02 2013, 20:44

Ja naszczęscie nie poznalam pierwszej wersji wiec dla mnie jest super,,,ale najbardziej cieszy mnie fakt że Yves Rocher wypuszcza kolejny zapach zgenialnej serii,,,

YVES ROCHER
SECRET D'ESSENCES NEROLI

gorzka pomarańcza, petit grain
neroli, kwiat pomarańczy
piżmo

aż mnie skręca jaki będzie,,,bo jeżeli tak genialny jak ambra to już zacieram ręce!!!
Załączniki
neroli.jpg
neroli.jpg (3.69 KiB) Przeglądany 10795 razy
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post20 03 2013, 15:04

Muszę się pochwalic bo mnie skręca, stałam sie posiadaczką tego cudeńka.Na początku jak dostałam do testów próbkę chyba od Kakuni odrzuciło mnie,i teraz wiem że testy nadgarstkowe nie odzwiercedlają pełni zapachu...Ponieważ teraz po testach globalnych mam całkowicie inny odbiór .Jestem zakochana w tych butelkach zaryzykowałam i kupiłam,,,jest cudny! I mam w nosie porównania do cmentarza, kwiaciarni,,,weszłam na zagraniczną fragranticę i chyba tylko nam polakom ten piękny zapach kojarzy się z trumną,I POGRZEBEM( JESTESMY CHYBA PESYMISTYCZNYM NARODEM) bo tam każdemu przywodzi na myśl plażę ,drinki I WAKACJE, a opisywany jest przecież ten sam zapach...;D Ja mam wrażenie że wetknęłam nos w samą głębie tego kwiatu i zaciągnęlam się na maxa...Polecam!
Załączniki
images.jpg
images.jpg (2 KiB) Przeglądany 10733 razy
Awatar użytkownika

diggerowa

Uczeń Maga

Post25 04 2013, 21:07

Dzisiaj w Superdrug dostałam do zakupów miniaturę Burberry, London & jest mi z tym faktem bardzo przyjemnie ;)
Poprzednia

Wróć do Perfumy — forum główne