Dzisiaj jest 26 09 2018, 13:34

Witam pachnąco

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Glory_Girl

Uczeń Maga

Witam pachnąco

Post12 12 2011, 19:59

Nałogowa perfumoholiczka ;). Mogłabym dnie i noce siedzieć w perfumeriach, choćby mnie głowa bolała od mieszaniny wszystkich perfum ja mogłabym dalej wąchać, gdybym nic nie czuła wylałabym pół butelki żeby poczuć ;). Oprócz oczywiście damskich perfum uwielbiam męskie perfumy (nie jestem żadnym transem czy homo), są intensywne i mają ciekawe nuty zapachowe.

Oczywiście jestem też perfumozakupoholiczką. Nie potrzebuję 10 podkładów i 50 cieni do powiek, wystarczy tusz do rzęs i kredka, nie muszę mieć szafy pełnej ciuchów, za to mogę mieć szafę wypełnioną perfumami, w butelkach najlepiej około 100 sztuk i więcej ;). Lubię zapachy zwykłe które przyciągną każdego i lubię te niezwykłe, o których słyszę: 'ale śmierdzą' lub 'są za słodkie'.

No to się opisałam ;)

Miło Was pozna(wa)ć
Awatar użytkownika

marialisa

Uczeń Maga

Re: Witam pachnąco

Post12 12 2011, 20:34

Witam Cię serdecznie w naszym gronie, zapraszam do udzielania się i pochwalenia się swoją kolekcją :D
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post12 12 2011, 20:45

Glory_Girl pisze:Nałogowa perfumoholiczka ;). Mogłabym dnie i noce siedzieć w perfumeriach, choćby mnie głowa bolała od mieszaniny wszystkich perfum ja mogłabym dalej wąchać, gdybym nic nie czuła wylałabym pół butelki żeby poczuć ;). Oprócz oczywiście damskich perfum uwielbiam męskie perfumy (nie jestem żadnym transem czy homo), są intensywne i mają ciekawe nuty zapachowe.

Oczywiście jestem też perfumozakupoholiczką. Nie potrzebuję 10 podkładów i 50 cieni do powiek, wystarczy tusz do rzęs i kredka, nie muszę mieć szafy pełnej ciuchów, za to mogę mieć szafę wypełnioną perfumami, w butelkach najlepiej około 100 sztuk i więcej ;). Lubię zapachy zwykłe które przyciągną każdego i lubię te niezwykłe, o których słyszę: 'ale śmierdzą' lub 'są za słodkie'.

No to się opisałam ;)

Miło Was pozna(wa)ć

Witamy bardzo serdecznie i pachnąco. Może obfocisz swoją kolekcję, bo wzmianka o szafie powoduje niezwykły wzrost poziomu ciekawości. :)
Awatar użytkownika

Glory_Girl

Uczeń Maga

Post12 12 2011, 21:04

Chciałam również zaznaczyć że Bozia wyposażyła mnie w czuły nos i czuje często to czego inni nie czują. Przede wszystkim smak i zapach bo z oczami różnie bywa :lol: (okulary)

AAA póki co skromnie ;) ale skoro nalegacie to ok ;)
1. Cacharel Eden - zapach chodził za mną od dzieciństwa a teraz jest moim zapachem a nie kuzynki 8-)
2. Mexx Fioletowy, Very Wild (prezent) ale trafiony ;)
3. Hugo Boss Deep Red (zakup w ciemno również trafiony :D)
4. CK IN2U - mogłabym go jeść i pić i się nim żywić
5. Rihanna Reb´l Fleur

Dosłownie kilka dni temu skończyłam Mexxa - Mexx Woman (ten żółciutki)

a za kilka dni moja szafka powiększy się o kolejnego Edena ;) Britney Spears Belive i K. Lagerfeld Sun Moon Stars.Za miesiąc znowu powiększy mi się kolekcja (tylko jeszcze nie wiem o co :oops: , propozycje mile widziane)

I 2 tyg temu oddałam mamusi dwie wody toaletowe bo jej się coś tam kończyło no to że miałam połówkę i końcówkę to jej oddałam ;). Jeden to C-THRU a drugi niestety nie znam nazwy bo jakaś woda toaletowa z Francji ;) strasznie słodka
Awatar użytkownika

Agama

Wróżka/Wróżek ;)

Post12 12 2011, 21:42

Witamy witamy :) Jak miło że ktoś podziela moją miłość do CK In2U ;) i mam pytanie co do B.Spears Believe bardzo jest słodki? a jak z trwałością?
''Spójrz na tego gościa z Indiany. Zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł - to się dopiero nazywa alternatywny styl życia''.
Awatar użytkownika

angel

Uczeń Maga

Post13 12 2011, 10:29

witamy następną uzależnioną :lol:
Codziennie rano budzę się piękniejsza, ale dziś to już k**** przesadziłam
Awatar użytkownika

Glory_Girl

Uczeń Maga

Post13 12 2011, 17:10

Agama nie wiem jak można nie kochać In2U ;).

Nie wiem jak Ty odbierasz Britney i jej perfumy ale ja je odbieram wszystkie jako słodkie, jedne są słodkie bardziej, drugie mniej. Dla mnie Believe jest np mniej słodsze od Midnight Fantasy. Ale również uważam że im słodszy zapach tym bardziej go czuć. Jeśli chodzi o trwałość to dior czy coco to nie jest ale za taką cenę to myślę że trwałość jest jak najbardziej ok :).

Oczywiście w ramach wolnego między zajęciami zaliczyłam 2 perfumerie i rossmana ;).
Zakochałam się dzisiaj w 3 zapachach ;)
1. Thierry Mugler Womanity - pierwsza reakcja? ale smród :D ale po 20 min mogłabym go wcierać nawet w zęby ;)
2. CK Secret Obession
3. Chanel Coco Mademoiselle
Awatar użytkownika

diggerowa

Uczeń Maga

Post13 12 2011, 17:52

Glory_Girl pisze: uwielbiam męskie perfumy (nie jestem żadnym transem czy homo)

Zabrzmiało słabo, ale cześć ;-)
Awatar użytkownika

angel

Uczeń Maga

Post13 12 2011, 17:57

diggerowa pisze:
Glory_Girl pisze: uwielbiam męskie perfumy (nie jestem żadnym transem czy homo)

Zabrzmiało słabo, ale cześć ;-)

;)
Codziennie rano budzę się piękniejsza, ale dziś to już k**** przesadziłam

Wróć do Powitania