Dzisiaj jest 18 06 2018, 12:20

Amethyst

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

amethyst

Czeladnik

Amethyst

Post1 01 2012, 20:58

Witam wszystkich perfumo-/zapacholików ;)

Wszyscy się przedstawiają i witają to i ja się przywitam ;] Za fioletowym ametystem kryje się Anka, początkująca perfumoholiczka, u której zamiłowanie do pięknych i niebanalnych zapachów powoli przeradza się w nałóg. Olfaktoryczny głód staram się zaspokoić masą próbek, perfumeryjnych testów, wertowaniem perfumeryjnych blogów i... wizytami w herbaciarniach, gdzie łączą się moje dwa zamiłowania - herbaty i zapachy. Oprócz tego interesuję się aromaterapią co wiąże się z dość pokaźną kolekcją olejków zapachowych i eterycznych ;]
Bardzo się cieszę, że powstało to forum, gdzie jak czytam panuje bardzo przyjazna atmosfera i dzielicie się informacjami na każdy temat związany z perfumami.
Cóż - z pewnością zagoszczę tu na dłużej ;]
Awatar użytkownika

Gwiazdka72

Uczeń Maga

Re: Amethyst

Post1 01 2012, 21:15

Bardzo serdecznie witamy z Nowym Rokiem pachnącą koleżankę jednocześnie uprzedzając, że przebywanie tu wzmaga olfaktoryczny głód :) Rozgość się wygodnie i pisz jak najwięcej, bo to dla nas cenne :)
Beauty comes from within
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post1 01 2012, 21:17

witamy, witamy... :D
Awatar użytkownika

marialisa

Uczeń Maga

Post1 01 2012, 22:37

Cieszymy się Twym przybyciem do nas - zaglądaj tu często, pisz dużo i dziel się z nami swoja piekną pasją:)
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post2 01 2012, 2:38

amethyst pisze:Witam wszystkich perfumo-/zapacholików ;)

Wszyscy się przedstawiają i witają to i ja się przywitam ;] Za fioletowym ametystem kryje się Anka, początkująca perfumoholiczka, u której zamiłowanie do pięknych i niebanalnych zapachów powoli przeradza się w nałóg. Olfaktoryczny głód staram się zaspokoić masą próbek, perfumeryjnych testów, wertowaniem perfumeryjnych blogów i... wizytami w herbaciarniach, gdzie łączą się moje dwa zamiłowania - herbaty i zapachy. Oprócz tego interesuję się aromaterapią co wiąże się z dość pokaźną kolekcją olejków zapachowych i eterycznych ;]
Bardzo się cieszę, że powstało to forum, gdzie jak czytam panuje bardzo przyjazna atmosfera i dzielicie się informacjami na każdy temat związany z perfumami.
Cóż - z pewnością zagoszczę tu na dłużej ;]

Hej. Powiem Ci szczerze, że kiedyś chciałem pisać o herbatach na blogu równolegle z perfumami, ale jakoś czasu zabrakło i chęci chyba.

Udało mi się nawet kiedyś opisać miętowo-brzoskwiniową Dilmah Organic. A ostatnio znowu mnie do tego ciągnie...
Herbaty przecież tak pięknie pachną i smakują rozkosznie.

Witam serdecznie. :)
Awatar użytkownika

angel

Uczeń Maga

Post2 01 2012, 9:12

witamy ;)
już Ci współczuję, będziesz chciała coraz więcej perfum :lol:
Codziennie rano budzę się piękniejsza, ale dziś to już k**** przesadziłam

Wróć do Powitania