Dzisiaj jest 17 08 2018, 17:55

Mały regulamin

• Autor
  • Wiadomość

Jagoda

Uczeń Maga

Re: Mały regulamin

Post3 02 2012, 11:22

Bardzo chętnie się dołączę.

Goldlight

Uczeń Maga

Post3 02 2012, 11:35

Ja tylko podalam Wam moje sugestie.

Nikogo o nic zlego nie podejrzewam, niestety z doswiadczenia wiem, ze bywa z tym roznie. Zmiany regulaminu dot. rozbiorek na wizazu nie zostaly spowodowane checnia uprzykrzenia komus zycia tylko niestety koniecznoscia.

W dalszym ciagu, mimo tych zaostrzen zdarzaja sie niestety osoby nie do konca uczciwe.

To forum na razie jest male i ludzie sie znaja nawzajem. Ale pomyslcie, co bedzie gdy pojawi sie ktos kogo malo znacie i bedzie chcial rozebrac flakon. W koncu tutaj przelewa sie kwote na czyjes konto przed otrzymaniem zaplaty. Dodatkowo, chyba warto sie upewnic czy ktos rozlewa oryginalna wode, a nie np powiedzial, ze kupil Diora za 300 zl i po tej cenie liczy ml, a kupil za 60 zl na allegro...

Ja zawsze biore pod uwage najgorszy scenariusz... Tak jak mowilam, zrobicie jak zdecydujecie - ja tylko pisze swoje uwagi na podstawie moich doswiadczen.
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post3 02 2012, 20:26

:lol: smerfetka znowu zachowała się jak blondynka...myślalałam ze wspólne zakupy to fakt że umawiamy się na jakiś perfumy kupuje je jedna osoba a reszta odpowiednio go odsysa po ileś ml ...tak czy nie? :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post3 02 2012, 23:00

smerfetka pisze::lol: smerfetka znowu zachowała się jak blondynka...myślalałam ze wspólne zakupy to fakt że umawiamy się na jakiś perfumy kupuje je jedna osoba a reszta odpowiednio go odsysa po ileś ml ...tak czy nie? :roll: :roll: :roll:

Tak, właśnie tak. :)
Awatar użytkownika

honeyxbunnyy

Uczeń Maga

Post4 02 2012, 8:35

Goldlight pisze:Ja tylko podalam Wam moje sugestie.

Nikogo o nic zlego nie podejrzewam, niestety z doswiadczenia wiem, ze bywa z tym roznie. Zmiany regulaminu dot. rozbiorek na wizazu nie zostaly spowodowane checnia uprzykrzenia komus zycia tylko niestety koniecznoscia.

W dalszym ciagu, mimo tych zaostrzen zdarzaja sie niestety osoby nie do konca uczciwe.

To forum na razie jest male i ludzie sie znaja nawzajem. Ale pomyslcie, co bedzie gdy pojawi sie ktos kogo malo znacie i bedzie chcial rozebrac flakon. W koncu tutaj przelewa sie kwote na czyjes konto przed otrzymaniem zaplaty. Dodatkowo, chyba warto sie upewnic czy ktos rozlewa oryginalna wode, a nie np powiedzial, ze kupil Diora za 300 zl i po tej cenie liczy ml, a kupil za 60 zl na allegro...

Ja zawsze biore pod uwage najgorszy scenariusz... Tak jak mowilam, zrobicie jak zdecydujecie - ja tylko pisze swoje uwagi na podstawie moich doswiadczen.

A ja tam sie zgadzam z goldlight ;p
Nikt nie bedzie lecial w kulki ale wtedy bedziemy mieli tez tego pewnosc :)
Na przyklad podam siebie bo i tak nie bede robila rozbiorek zapewne ;) Duze perfum mozna kupic w super cenie (ja zawsze poluje przez miesiac i kupuje ta perełkowa cene) ale moglabym rownie dobrze kupic jak najtaniej np za 200zl a napisac wam ze kupilam za 250zl .. dla was jednostkowo bylyby to groszowe sprawy, ale ja bym miala zysk. I tak 3-4 rozbiorki i mam na nowa flaszke. Wiadomo ze nikt by mnie nie scigal za np. 10zl (nawet za paliwo zeby do mnie dojechac wyjdzie drozej). Nie posadzam nikogo o oszustwo, ale to tylko forum... z forum mozna zniknac, przestac sie logowac itp. Ja sie jeszcze nie przejechalam na rozbiorkach, ale na ludziach co innego (to chyba kazdy) no i najwazniejsze.. zawsze na forum moze pojawic sie ktos nowy, kto zdobedzie nasze zaufanie i to wykorzysta.
Przeciez nie bedziemy zmieniac dopiero wredy zasad bo glupio to wyjdzie :)
Dla naszego wspolnego bezpieczenstwa, jestem za tym aby umieszczac skany wygranych aukcji, zamowionych(opłaconych!) zamowien. Watpie aby to kogos odstraszylo, bo trudne to nie jest, a poza tym czego sie nie robi dla zapachu... ;) ;)
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post4 02 2012, 12:05

To na jaki zapach się skrzykujemy i kto ma odwagę wyłożyć pieniążki...ja mogę ale dopiero w przyszłym mce, pozatym nigdy tego nie robiłam więc jako pierwsza byłoby ryzykowne,,,ale do rzeczy na jaki zapach się nastawiamy?
Czy to na zasadzie co kupię to kupię czy głosowanie za zapachem??? Prosze mnie oświecić :P
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post4 02 2012, 12:52

smerfetka pisze:To na jaki zapach się skrzykujemy i kto ma odwagę wyłożyć pieniążki...ja mogę ale dopiero w przyszłym mce, pozatym nigdy tego nie robiłam więc jako pierwsza byłoby ryzykowne,,,ale do rzeczy na jaki zapach się nastawiamy?
Czy to na zasadzie co kupię to kupię czy głosowanie za zapachem??? Prosze mnie oświecić :P

To jest tak, że np chcesz kupić Dior Addict na Allegro za 400 zł. Sama bierzesz 50 mL plus butelkę za 200 zł, a na resztę szukasz chętnych. Cena z 1 mL wynosi 4 zł i zgłaszają się osoby zainteresowane zapachem. Kiedy zbierzesz chętnych kupujesz flakon, a ludzie przelewają Ci pieniądze.

Problem pojawi się, bo nie wiem jak jest z atomizerami. Gold, wiesz może skąd je brać???
Awatar użytkownika

honeyxbunnyy

Uczeń Maga

Post4 02 2012, 13:33

ja bym chciala escade magnetism w fajnej cenie jest na perfumy-perfumeria. Jesli ktos rozbierze, opłacam z gory i chce 40ml + flacha :D

ps. addicta sie juz za 300zl złapie :D
Awatar użytkownika

smerfetka

Mag

Post4 02 2012, 14:32

JA SIĘ PODŁĄCZĘ na minimum 30 ml Glori Cacharela, Qeen Roses Montale, ,,,

Goldlight

Uczeń Maga

Post4 02 2012, 17:10

MarcinB pisze:
smerfetka pisze:To na jaki zapach się skrzykujemy i kto ma odwagę wyłożyć pieniążki...ja mogę ale dopiero w przyszłym mce, pozatym nigdy tego nie robiłam więc jako pierwsza byłoby ryzykowne,,,ale do rzeczy na jaki zapach się nastawiamy?

To jest tak, że np chcesz kupić Dior Addict na Allegro za 400 zł. Sama bierzesz 50 mL plus butelkę za 200 zł, a na resztę szukasz chętnych. Cena z 1 mL wynosi 4 zł i zgłaszają się osoby zainteresowane zapachem. Kiedy zbierzesz chętnych kupujesz flakon, a ludzie przelewają Ci pieniądze.

Problem pojawi się, bo nie wiem jak jest z atomizerami. Gold, wiesz może skąd je brać???

Na wizazu zamawiane sa z jakiejs hurtowni szkla - ale nie znam dokladnej nazwy. Co jakis czas osoba, ktora podejmuje sie rzutu (zamawia sie kilkaset szt) dostaje adres, kontaktuje sie z firma i zamawiac na siebie. Pozniej zgloasza moderatorce, umieszcza sie wpis, ze o tej o tej godzinie jest rzut, i tko pierwszy ten lepszy. Zazwyczaj zniakaja w ciagu 2 minut :D

Ja zawsze bralam od kogos i robie zapasy tzn. biore 100 szt. i mam na pozniej
Poprzednia

Wróć do Strych