Dzisiaj jest 23 02 2018, 7:41

Rossmann, Superpharm, Natura i in. drogerie.

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Rossmann, Superpharm, Natura i in. drogerie.

Post11 11 2011, 17:59

Aktualne promocje z gazetki Rossmanna (od 10.11.2011): KLIK

Aktualne promocje z gazetki Superpharm: KLIK

Aktualne promocje z gazetki drogerii Natura: KLIK
Awatar użytkownika

Agama

Wróżka/Wróżek ;)

Re: Rossmann, Superpharm, Natura i in. drogerie.

Post14 11 2011, 18:38

To ja dodam jeszcze drogerie Hebe może ktoś nie zna http://www.drogeriahebe.pl/
''Spójrz na tego gościa z Indiany. Zamordował 12 osób, rozczłonkował je i wszystkie zjadł - to się dopiero nazywa alternatywny styl życia''.
Awatar użytkownika

Glory_Girl

Uczeń Maga

Post13 12 2011, 16:53

Marcinie czy można w tym wątku rozpocząć temat oryginalnych perfum w perfumeriach i takich sklepach jak rossmann czy drogeria natura? Jeśli nie to czy mógłbyś stworzyć taki temat? Jestem ciekawa zdania naszych użytkowników, ich spostrzegawczości, porad.
Awatar użytkownika

diggerowa

Uczeń Maga

Post13 12 2011, 17:50

Nie wydaje mi się, żeby drogerie sprzedawały podróbki ;-)
Awatar użytkownika

angel

Uczeń Maga

Post13 12 2011, 17:54

Glory_Girl pisze:Marcinie czy można w tym wątku rozpocząć temat oryginalnych perfum w perfumeriach i takich sklepach jak rossmann czy drogeria natura? Jeśli nie to czy mógłbyś stworzyć taki temat? Jestem ciekawa zdania naszych użytkowników, ich spostrzegawczości, porad.

ale taki wątek już jest
viewforum.php?f=18
i są tam nasze opinie na temat perfum, sprzedawanych w perfumeriach, necie i wszędzie ;)
a w rossmanie czy naturze mozna kupić Kobako,Elizabeth Arden, Ninę Ricci i inne...i wszystkie są oryginalne
chyba, że masz na myśli coś innego ;)
Codziennie rano budzę się piękniejsza, ale dziś to już k**** przesadziłam
Awatar użytkownika

Marcin Budzyk

Administrator

Post14 12 2011, 10:27

Glory_Girl pisze:Marcinie czy można w tym wątku rozpocząć temat oryginalnych perfum w perfumeriach i takich sklepach jak rossmann czy drogeria natura? Jeśli nie to czy mógłbyś stworzyć taki temat? Jestem ciekawa zdania naszych użytkowników, ich spostrzegawczości, porad.

Hej. No pewnie, że można. Wątku takiego nie ma. Załóż go na forum ogólnym. :)
Awatar użytkownika

diggerowa

Uczeń Maga

Post18 12 2011, 23:27

Słowo rzucę nieperfumeryjne na temat Natury. Wybitna sytuacja mi się zdarzyła znów :D

Czwartek, wpadam do drogerii, na wejściu trzy sępy z kategorii 'wczymmogępanipomócidlaczegoniemogę'. Kieruję się w strony szafy Essence, nie moja wina, że z wielkim upodobaniem traktuję ich limitowanki :roll: No i jest w szafie limitka Vampire's Love. Oczywiście rozświetlacza, po który przyszłam, brak, bo takowe się rozchodzą w oka mgnieniu.
Podchodzi kolejna sępica z zamiarem dokładniejszego upewnienia się, czy potrzebuję pomocy.
Zapytałam jej, czy rozświetlacze jeszcze będą, odpowiada, że tak, że jutro (tj. piątek) wykładają resztę. Pytam, czy odłoży mi jeden. 'Ależ oczywiście!', po czym biegnie po kartkę, zapisuje moje nazwisko & mówi, że mam zadzwonić w niedzielę.

Dziś niedziela. No to dzwonię. Dzień dobry, z tej strony Amanda X, z grubsza tłumaczę, na czym sprawa polega & pytam, czy towar dla mnie jest. 'Jaki towar?!', wielkie zdziwienie w słuchawce. Opisuję sytuację jeszcze raz, dokładniej. 'Wie pani co, ja to nie wiem, o co chodzi, ale zapytam przełożoną'. Dobrze zatem, kładzie gdzieś słuchawkę & moim uszom taki oto dialog się ukazuje...

- Ela, jakaś baba dzwoni, pyta o coś
- o co?
- no o te pudry z esense czy coś
- jakie kurwa pudry?
- no te brokatowe, czy coś
- daj jej Marzenę
- MARZENA, CHODŹ BO JAKAŚ BABA DZWONI

Marzena okazała się nieco bardziej kumata & po mojej uwadze, że babą to koleżanka może nazywać Wiesię z warzywniaka, przeprosiła, po czym stwierdziła, że oni takich cudów nigdy w Naturze nie mieli. Pytam, czy mnie ktoś, delikatnie rzecz ujmując, w ch&ja robi, bo parę dni wcześniej ich ekspedientka wyraźnie informuje mnie, że wykładają towar & odkładają dla mnie jedną sztukę, a dzisiaj twierdzą, że nie wiedzą, o co chodzi.

Pani Marzena przeprosiła za niedogodności & kazała przyjść jutro. Aż się boję, co mnie tam spotka :D
Awatar użytkownika

Glory_Girl

Uczeń Maga

Post19 12 2011, 8:04

To ja się chciałam zapytać Was ekspertów a przy okazji doradzić się gdyż spodobał mi się bardzo Hugo Boss XX. W Rossmanie jest 100 ml za 160 zł, taka sama pojemność w Sephorze czy Douglasie kosztuje 300 zł. O ile rozbieżność cenowa innych perfum czy wód toaletowych różni się do 50 zł tak XX jest o połowę tańszy. Oryginał który warto kupić??
Awatar użytkownika

marialisa

Uczeń Maga

Post19 12 2011, 9:39

W Rossmannie oczywiście - tam nie ma podróbek na 100%

estera

Czeladnik

Post30 12 2011, 9:37

Warto też sprawdzać promocję na stronie rossmanna np tu > perfumy damskie bo z tego co widzę to chyba nie wszystko jest w gazetce.
Następna

Wróć do Strych